Точка Зрения: Форум Диалога и Понимания
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Точка Зрения: Форум Диалога и ПониманияВхід

Точка Зрения: Форум Диалога и Понимания


descriptionЯк вступити до школи або університету в Польщі? EmptyЯк вступити до школи або університету в Польщі?

more_horiz
Як організувати процес адаптації дитини до польської освітньої системи? Які ресурси доступні для допомоги у інтеграції та підтримці студентів, щоб вони могли успішно адаптуватися до навчання в польських школах та університетах?


descriptionЯк вступити до школи або університету в Польщі? EmptyRe: Як вступити до школи або університету в Польщі?

more_horiz
З моменту нашого переїзду до Польщі життя стало справжнім викликом. Однак завдяки платформі "Спільно" ми знайшли вихід з цієї ситуації. Цей ресурс надає безліч інформації про польські школи для українців https://spilnoinpl.org/article/posibnyk-zi-vstupu-do-shkoly-dlia-ukrainskykh-ditei-u-polshchi я була вражена, наскільки швидко мої діти адаптувалися до нової школи. Вчителі завжди готові допомогти, а програми навчання враховують потреби дітей з України. Я дякую "Спільно" за таку корисну підтримку та спільноту, де можна знайти нових друзів і отримати необхідну інформацію.
privacy_tip Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
power_settings_newУвійдіть, щоб відповісти