Точка Зрения: Форум Диалога и Понимания
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Точка Зрения: Форум Диалога и ПониманияВхід

Точка Зрения: Форум Диалога и Понимания


descriptionКак начать свой бизнес? EmptyКак начать свой бизнес?

more_horiz
Какие первые шаги необходимо предпринять для запуска собственного бизнеса, включая выбор идеи, разработку бизнес-плана, юридические формальности и привлечение финансирования?

descriptionКак начать свой бизнес? EmptyRe: Как начать свой бизнес?

more_horiz
Мені би хотілося більше дізнатися про техніки продажу, тому що я впевнений, що це допоможе моєму бізнесу рости швидше. Тому я тут, щоб запитати вас, де, на вашу думку, краще всього пройти тренінг по продажах? Чи є якісь конкретні курси чи тренінги, які ви можете порекомендувати? Я шукаю щось, що було би практичним і давало б конкретні навички, які я міг би одразу застосувати.

descriptionКак начать свой бизнес? EmptyRe: Как начать свой бизнес?

more_horiz
Зважаючи на ваші потреби, особливо хотіла б порекомендувати вам звернути увагу на тренінг по продажах https://zhyvoedelo.com/ua/learning/trening-po-prodajam від консалтингової групи "Живе Діло". Вони проводять різноманітні тренінгові програми, спрямовані на розвиток і підвищення ефективності комерційних навичок. Їхні тренінги охоплюють все від основ продажів до складних технік ведення переговорів та управління клієнтською базою. На їхньому сайті ви знайдете детальну інформацію про курси, які вони пропонують, а також графіки і відгуки випускників, що дозволить вам зробити обґрунтований вибір. Крім того, їхня програма тренінгу включає практичні заняття та реальні кейси, що допомагає учасникам краще зрозуміти тонкощі продажу в реальних умовах.

descriptionКак начать свой бизнес? EmptyRe: Как начать свой бизнес?

more_horiz
Будь-яке починання завжди потребує певних витрат часу, щоб детально розібратися у цьому питанні.
Найкращий метод – читати корисні книги.
По бізнес тематиці непогана бібліотека зібрана в https://knigoland.com.ua/biznes-literatura де можна придбати їх за вигідними розцінками.

descriptionКак начать свой бизнес? EmptyRe: Как начать свой бизнес?

more_horiz
зараз це все не так просто

descriptionКак начать свой бизнес? EmptyRe: Как начать свой бизнес?

more_horiz
Person пише:
Какие первые шаги необходимо предпринять для запуска собственного бизнеса, включая выбор идеи, разработку бизнес-плана, юридические формальности и привлечение финансирования?

Определите, в чем будет заключаться ваш бизнес. Проведите исследование рынка, чтобы понять спрос на ваш продукт или услугу, конкурентную среду и потенциальную целевую аудиторию.

Разработайте подробный бизнес-план, включающий описание бизнеса, стратегию маркетинга, финансовые прогнозы, стратегию продаж и операционные планы. Я вот хочу открыть свой массажный салон, ищу оборудование (вот например цена на вакуумно роликовый аппарат Primelaser https://primelaser.com.ua/products-category/vakuum-roliki/).

Зарегистрируйте свой бизнес согласно местным законодательным требованиям.

descriptionКак начать свой бизнес? EmptyRe: Как начать свой бизнес?

more_horiz
privacy_tip Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
power_settings_newУвійдіть, щоб відповісти