Точка Зрения: Форум Диалога и Понимания
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Точка Зрения: Форум Диалога и ПониманияВхід

Точка Зрения: Форум Диалога и Понимания


descriptionПрограма автоматизації для ветклініки EmptyПрограма автоматизації для ветклініки

more_horiz
Вже давно хочу впровадити в нашу клініку сучасну програму для автоматизації, але стикаюсь з вибором найоптимальнішого варіанту. Важливо, щоб система була інтуїтивно зрозумілою, мала хорошу підтримку та обширні функціональні можливості для роботи з клієнтами та їхніми пухнастиками. Хтось може поділитися досвідом використання спеціалізованого софту в ветеринарній медицині? Які особливості варто враховувати при виборі таких систем?

descriptionПрограма автоматизації для ветклініки EmptyRe: Програма автоматизації для ветклініки

more_horiz
Головне обирати саме по рекомендаціям, ну аби потім не жалкувати

descriptionПрограма автоматизації для ветклініки EmptyRe: Програма автоматизації для ветклініки

more_horiz
Розумію ваші переживання, адже вибір програми для автоматизації ветклініки може суттєво вплинути на ефективність роботи всієї команди. Зі свого досвіду я можу рекомендувати ENOTE https://enote.vet/ - це спеціалізоване рішення, яке розроблене з урахуванням потреб ветеринарних спеціалістів. Ця система включає в себе управління записами клієнтів, історією хвороб, лабораторними аналізами, а також інтегрованим модулем для складського обліку медикаментів та вакцин. Важливою її перевагою є також модуль для запису на прийом, який дозволяє клієнтам здійснювати бронювання через інтернет. Підтримка в ENOTE працює цілодобово, і вони завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких технічних питань. Завдяки цій системі ми значно покращили якість нашого обслуговування та змогли більш ефективно використовувати час наших лікарів та адміністративного персоналу.

descriptionПрограма автоматизації для ветклініки EmptyRe: Програма автоматизації для ветклініки

more_horiz
privacy_tip Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
power_settings_newУвійдіть, щоб відповісти